Marek Ztracený – „O pravdě“

Marek Ztracený přichází s novým singlem, který je součástí nového materiálu, na kterém právě pracuje. Píseň nese název O pravdě a je o nenaplněném partnerském vztahu.

 

„Písničku jsem měl dlouho v šuplíku. Neustále mi hrála v hlavě, až jsem to nevydržel a začali jsme ji hrát v létě na festivalech. Publikum na ni reagovalo neobyčejně skvěle, a tak se věci daly do pohybu. Píseň O pravdě má téma, které se v životě nevyhne asi nikomu,“ dodává Ztracený.

 

Na začátku ledna proběhlo natáčení videoklipu, ve kterém hlavní roli Markovi partnerky ztvárnila talentovaná herečka Eliška Křenková. Klip se natáčel v pražském klubu Futurum a zahrálo si v něm na sto Markových fanoušků.

 

Za poslední rok má za sebou Ztracený úspěšnou festivalovou sezónu, DVD z živého koncertu Óčko G2 Acoustic Stage a také spolupráci s Jankem Ledeckým. Ten Marka oslovil k napsání songu na jeho album Všichni dobří andělé. Vznikla tak píseň Někde na pokraji nebe, kterou pak společně nazpívali. Marek byl také hostem Ledeckého na jeho velkém Vánočním turné.

 

Další info: http://www.marekztraceny.cz/