Liam Payne vydává EP First Time!

Jeden z nejúspěšnějších zpěváků současnosti bývalý člen OneDirection Liam Payne vydává nové EP First Time, které obsahuje čtyři nové písně včetně stejnojmenného titulního latino singlu, na němž Liam spolupracoval s hiphopovou hvězdou Frenchem Montanou. Mezi další písně patří skladba Home With You, která je prosbou o únik do klidu pryč od místa, kde je „příliš mnoho kuchařů v kuchyni a příliš mnoho bláznů poslouchá“. Následuje něžná klavírní balada o záchraně vztahu Depend On It vyšperkovaná Liamovým syrovým upřímným vokálem a celé EP uzavírá upřímná skladba Slow o konci vztahu.

 

„Jak jistě víte, v posledních pár měsících jsem prošel velkými změnami. Podíval jsem se na nějaké písně z chystaného alba a přišlo mi, že jsou z jiné doby. Debutové album by mě mělo co nejvěrněji reprezentovat. Momentálně jsme zpět ve studiu a pracuji na finální úpravě nových skladeb. Jsem z nich opravdu nadšený. V mezičase mám pro vás kolekci písní First Time, na které jsem vskutku pyšný,“ přibližuje počin Liam.

 

Liam Payne si k dnešnímu dni připsal přes dva biliony streamů. Jeho debutový sólový singl Strip That Down, na kterém spolupracoval s QuavemMigos, získal přes 10 milionů prodaných kopií, v pěti zemích se stal platinovým (včetně UK a USA), zařadil se mezi nejprodávanější singly roku 2017 a mezi členy OneDirection se jednalo o nejúspěšnější sólový počin. Další singl Familiar nahraný s J Balvinem strávil 16 týdnů v britské hitparádě singlů a duet s Ritou Orou For You, který vznikl pro film Fifty Shades Freed, se zařadil mezi první desítku britských singlů.