LETY MIMO: Kamarádi už i ve videoklipu

zdroj: archiv kapely

 

Téměř po roce jsou tady Lety Mimo s novým videoklipem k singlu Kamarádi z jejich nově připravované desky. Členové kapely tak nechali nahlédnout do svého soukromí, kam se jen tak někdo nedostane. 

 

Jak už vypovídá samotný název singlu, můžeme v klipu vidět kromě členů kapely (Looky, Cvanc, Mašťák a Tomáš Gerry Břínek) také jejich kamarády, kteří s nimi tráví čas, jezdí na koncerty nebo se prostě při natáčení klipu s kluky zrovna někde potkali.

 

Ve videjku se mihnou například i zpěvák Niceland, basák Skleník z punkové SPS, táta dvou členů kapely Wohnout – Oleg Homola či zvukař Kulich Novotný.

 

Zpěvák Looky: „Do klipu ke Kamarádům jsme chtěli dostat hlavně autenticitu, takže jsme naše přátele i sami sebe natáčeli vzájemně při nahrávání, zkouškách nebo přímo na našich koncertních cestách. Je to vlastně takový pohled do vnitřního světa kapely, který známe jen my nebo naši blízcí kamarádi.“

 

…a vy máte nyní jedinečnou možnost vidět to, co bylo dosud skryto a stát se tak novými Kamarády Letů Mimo. Stačí kliknout na odkaz: