Kapela DneskaNe vydala nový videoklip a také nové album

Rocková kapela DneskaNe z Kroměříže vydala svůj v pořadí sedmý videoklip, tentokrát k písni „Znowu Sám“ z nově vydaného alba, které nese název „2020“. Celého natáčení videoklipu se ujal Tomáš Hennel z kapely Criminal Colection, se kterým natočili i videoklip k písni „Úsměv“ v roce 2017, a jsou s jeho prací velmi spokojení. Říkají, že natáčení bylo velmi záživné, zejména proto, že v něm účinkovaly velmi atraktivní ženy, které se ničeho nebály. Také dodali, že během natáčecího dne se vypilo i mnoho lahví Prosecca.

 

Samotná píseň je osobní zpovědí jejich zpěváka. Píseň vznikla v červnu roku 2019 a stala se tak nejmladším výtvorem a zároveň pilotní písní jejich nového alba.

Album „2020“ nahrávali ve studiu Šopa u Standy Valáška. Natáčení probíhalo po dobu jednoho týdne v době prázdnin roku 2019. Nahráli celkem 10 písní a jedno intro. Přestože je album různorodé a obsahuje písně, které tvořili postupně v rámci několika let, myslí si, že i tak je dost celistvé a písně se k sobě dobře hodí. Název „2020“ zvolili proto, že chtěli uzavřít jejich první desetiletou etapu a oslavit tak existenci jejich kapely. Nevěděli však, že rok 2020 bude až tak zlomový, vzhledem k situaci, kterou svět zažívá.

 

Říkají, že by si přáli, aby se situace brzy uklidnila a mohli konečně vyrazit do světa šířit své nové album i ve fyzické formě. V současné době skládají nové písně, a proto doufají, že brzy bude čas na další nové album.