Hudební divadlo Karlín chystá premiéru s Lucií Bílou v hlavní roli!

Podzim letošního roku bude ve znamení muzikálových premiér. Mezi ty nejočekávanější patří bezesporu Sestra v akci, kterou uvádí Hudební divadlo Karlín s Lucií Bílou v hlavní roli.

 

Na divadelních prknech se odehraje příběh barové zpěvačky Deloris van Cartierové, která je jako svědkyně vraždy ukryta do kláštera mezi řádové sestry. A to už je námět na skvělý příběh plný vtipu a samozřejmě hudebních čísel. Nová „sestra“ Mary Clarance se totiž nejen skrývá, ale zároveň se ujme skomírajícího pěveckého sboru. Klášter najednou začne být vyhledávaným místem, každý chce slyšet a hlavně vidět na vlastní oči zvláštní a výborný sbor plný jeptišek. Pro Deloris je ovšem tato pozornost nanejvýš nežádoucí, vrazi jsou jí v patách…

 

Předlohou pro tento muzikál byl stejnojmenný film s Whoopi Goldberg v hlavní roli, který se po velkém diváckém úspěchu dočkal i dalšího dílu.

 

V hlavní roli Deloris/sestry Mary Clarance se představí Lucie Bílá a tím výčet zvučných jmen zdaleka nekončí. Dále uvidíme v různých alternacích Světlanu Nálepkovou, Ivu Pazderkovou, tradičně již Václava Noida Bártu, Tomáše Trapla, Martina Písaříka, Jaromíra Dulavu nebo Václava Vydru.

 

Premiéra této skvělé muzikálové komedie je naplánovaná na říjen 2017 a lístky můžete koupit přímo na stránkách Hudebního divadla Karlín zde.