Ben Cristovao pokořil Forum Karlín!

V sobotu 28.11. vyprodal Ben Cristovao pražskou koncertní halu Forum Karlín. Show pro 3500 lidí obohatil netradičním pódiovým designem, tanečními breaky skupiny AWA, vychytanými projekcemi i světly a hlavně skvělými hosty jakými byli Supa, Annet Charitonová, Forsomeone, Cavalier a The Glowsticks.

Během svého vystoupení, které trvalo 2,5 hodiny, představil Ben Cristovao naživo všechny zásadní songy, které budovaly jeho kariéru za poslední tři roky. Zásadních momentů bylo během večera hned několik a završením bylo bezesporu finále, kdy Ben představil a ocenil celou, více jak dvacetičlennou, crew ve které se sešli zástupci všech ras i náboženství – na to Ben 3500 lidí upozornil.

“Mám radost, že Vás tu je tolik, že se nebojíte, protože nám žádný za*raný teroristi nemůžou ukazovat co máme dělat. Věřte vlastnímu úsudku a mějte vždy otevřenou mysl. Podívejte se ke mně na podium.”

Atmosféra gradovala především v druhé polovině setu, kdy přišly na řadu dobře známé songy jako IronBen, Těžký váhy, Bomby nebo Město. Během setu Ben nezapomněl ani na další osvědčené hity jako Bomby, Sweet Chilli, Molly a Put It On Me. Každá z písní měla vlastní vizuální provedení, které dokonale dotvořilo skvělou atmosféru večera.

 

V rámci aktuálního turné čeká Bena Cristovao ještě 9.12. KD Peklo v Plzni a 19.12. bratislavský klub MMC.