Abde a Sharlota představují svůj nový prosluněný singl S náma!

Abde a Sharlota společně fungují na hudební scéně jako dvojice teprve dva roky. Svoje fanoušky si našli pěkně rychle, o čemž svědčí nejen plné kluby a populární songy jako Poslední, Crazy a Do rána. Pro nový singl S náma se dvojice spojila s producentem Osamou Verse z The Glowsticks, který je známý především díky spolupráci na písních Bena Cristovao. Společně se songem má premiéru taky videoklip, který natočili v ideální letní lokaci – na ostrově plném palem a krásných pláží.

 

Spolupráce s The Glowsticks proběhla u Abdeho a Sharloty premiérově. Oba dva si výsledek nemohou vynachválit. “Spokojení jsme nadmíru. Je to pro nás nová zkušenost a Glowsticks odvedli super práci,” dodává Abde. Videoklip se dvojice rozhodla natočit na chorvatském ostrově Rab a i když to podle záběrů z videoklipu vypadá, že samotné natáčení na slunečných plážích muselo být ohromně zábavné, ne vždy tomu tak bylo. “Během jednoho dne jsme museli natáčení na pár hodin přerušit, protože se Sharlotě udělalo z vedra špatně, to samé potkalo následující den mě,” říká Abde a se smíchem dodává, že jak je z klipu vidět, pitný režim přitom dodržovali. O samotnou režii videoklipu se postaral Rashid Garipov, který má za sebou početnou spolupráci napříč českou hiphopovou scénou (například Ektor & DJ Wich – Loket z vokna, Orion – Vesmírnej odpad, Separ – Hejtklub 3). Na natáčení vzpomínají oba dva jako na trochu punkovou záležitost:  “Vyrazili jsme jen tak, neměli jsme přesně dané lokace, prostě jsme projížděli a tam, kde se nám líbilo jsme se zastavili a vymýšleli s Rashidem, co by tam šlo natočit,” popisuje Sharlota. Výsledek stojí rozhodně za to a pozitivně tepající singl určitě zaujme i rádia.

 

Abde a Sharlota patří do katalogu mladých úspěšných umělců spadajících pod Championship Music, a to od ledna 2014. Dvojice má skvělé odezvy u publika a plní kluby na několik měsíců dopředu. V červenci je čeká ještě několik show, na srpen si naordinovali zasloužený odpočinek. Je fajn sledovat, jak se v Championship Music spojují mladé talenty.