V PLZNI SE PROBUDÍ ZÁHROBÍ – CARLOS AND HIS COJOTES A XIII.STOLETÍ!
25.11.2016
20.00
26.11.2016
20.00

Tento víkend v Music clubu Kalikovák potkáte pin-up holky i gotické upírky. Music club Kalikovák je blízko autobusového nádraží v Plzni, a je proslulý tím, že si můžete zajet na terase až ke stolu na svém harleyi. Každý týden jsou zde živé koncerty různých hudebních žánrů – od popu až po tvrdý metal. Ale víkend 25. a 26. 11. bude plný hrobníků, pachu krve, svitu měsíce a vytí vlkodlaků…

 

V pátek 25.11. vystoupí kapela Carlos And His Cojotes, Delikvence 11 a Fancy Foxx.

Carlos and his cojotes je již legendární rockabilly složené z mistrů tetovacích jehel studia Lucky Hazzard – pějícího psance Karla Bouši (Telex, Lucky 4) a kontrabasisty Iva Traxmandla – moderátora pořadu Drive na Óčku (Queens of everything, Bad tones), a dvou kytar a bicích se ujímá sestava hudebníků z kapely Greeen monster. Směs naprosto výbušná. Vystoupení vás dokonale odzbrojí, svižný tempo, ponuré tušení co zvedá husí kůži a do toho vytříbený černý humor. Tato svěží rockenrollová hudba v doprovodu kontrabasu s hororovými texty, vám rozhýbe boky i mysl ve stylu Party made in hell!

Doprovodnou kapelou v pátek je strakonický hardcore punk Delikvence 11, kde je frontmanem syn pějícího psance Martin Bouša, který sice rebelsky vynechává zkoušky, ale s kapelou vždy předvedou maximální a povedené hardcorové představení a následně i veselou alkohollickou estrádu. Fancy Foxx je rocken´roll s mladou zpěvačkou, v únoru vydali svoje první cd.

 

V sobotu měla propuknout gotická nostalgie v podání XIII. Století a Carpatia Castle. Bohužel se termín koncertu ze zdravotních důvodů zpěváka Petra Štěpána z XIII. Století odkládá z 26.11. 2016 na 6.5. 2017!!! 

XIII. Století vznikla roku 1990 z punkové kapely HNF (Hrdinové nové fronty). V různých obměnách sestavy natočila a vydala 10 řadových alb, 2 záznamy koncertů (Nocturno, Live in Berlin) a tři kompilace (Karneval, 2CD Ritual, 3CD Horizont události). U příležitosti oslav výročí pětadvaceti let fungování, vydalo XIII. století 5. února 2016 studiové album s názvem Intacto. 21. října 2016 vyšel desetialbový box, pojmenovaný Pandora, ke kterému skupina natočila dvě nové, bonusové skladby- Nový věk temnoty a Evropa.

Carpatia castle hrající od roku 1994, vyslala do světa 18.9. nový videoklip Carpatia a 12.11. pokřtila nové cd Černé století, to značí, že předvedou parádní goticko-rokovou show s ženským zpěvem.

 

Neváhejte a přijdte se mrknout, jak to na Kalikováku tento víkend hororově ožije!