SUICIDAL TENDENCIES – PERSISTANCE TOUR – BRNO 20.1. 2017
20.1.2017
20.00

Tohle tour nabízí skvělou sestavu kapel s čerstvou i již kultovní hudební výbavou.

 

18.1. startuje Persistance tour v Berlíně. 20. 1. mají jedinou zastávku v Čechách, a to v brněnském klubu Sono. Podia obsadí smečka amerických crossover thrash a hardcorových legend ve složení Suicidal Tendencies, Agnostic Front, Municipal Waste a Walls of Jericho.

 

Suicidal Tendencies je americká skupina na pomezí stylů crossover thrash a hardcore punk. Založena byla v Kalifornii roku 1980 leadrem a jediným členem Mikem Muirem. Jsou považováni za zakladatele crossover thrashe. Vydali již 12 studiovek – poslední 30.9.2016 Wold Gone Mad, se kterou do konce října doslova roztáčeli davy pod americkými podii společně s Megadeath, Amon Amarth a Metal Church. New Yorští Agnostic Front mají také za sebou 30ti letou kariéru. Na tomto tour jistě zazní songy z loňského LP – The American Dream Died, na kterém spolupracovali se členy skupin Madball, Terror a H2O. Jedná se o zatím nejagresivnější album s vlivy grindcoru a OI.

 

Walls of Jericho jsou představitelé metalcoru z Detroitu, po delší přestávce také letos v květnu vydali studiovou desku No One Can Save You From Yourself. Drsná zpěvačka Candance s obdivuhodným řevem sedí do energického metalcoru a burcuje k pořádným tanečním i krk lámajícím výkonům. A Municipal Waste je více metalový crossover thrash s vlivy old school hardcoru z Virginie. Tento nářez vás nenechá zastavit.

 

Takže, kde zaváhá nepaří!