Votvírák 2022 – Důkaz, že rap ovládl svět, padne na letošním festivalu Votvírák

Největší multižánrový festival Votvírák 2022, který se koná 10. až 12. června 2022 na letišti v Milovicích, nechává dostát svému přívlastku a kromě našlapaného poprockového programu se pořadatelé soustředili na zásadní jména i na hiphopové scéně.

Program nabízí pestrost. Klišé „pro každého něco“ znamená v reálu „pro nikoho nic“, ale na Votvíráku je skutečně pestrý výběr. Ve fádním černobílém světě přináší festival křiklavé barvy.

Votvírák ovládnou vítězové nablýskaných prestižních anket – Smack (ten si dělá z Andělů těžítka v kanceláři), Annet X má desku tak dobrou, že Ceny Apollo to řekly i světu. Řezník ze Sodoma Gomora, „morální vítěz“ v kauze Český slavík, kterého mediálně zcela ovládl. Na festivalu ale najdete i čistou špínu z ulice, muziku, jakou dělá Dollar Prync. Michajlov na festivalu uzavírá symbolický kruh – loučil se tu se svobodou a teď s vámi oslaví festivalové znovushledání. Rest bude hlídat real hip hop. Kontrafakt je brand jako Rolls Royce. Do živého pak řízne naléhavě exstencionální Fvck_Kvlt ze Slovenska. Papa Ori dokáže, že rap je stále jeho teritorium, a konečně se dočkáme fenoménu z Jihlavy 58G. Nechybí osvědčená klasika Moja Reč nebo Paulie Garand, stejně jako mladá grimeová krev Pain, Rook, Batrs a Brejchus.


Vstupenky:
V prodeji jsou ještě klubové karty STANDARD a VIP, karty KOMBI jsou již vyprodané.

Více na www.votvirak.cz