Rockový mejdan ve Lnářích
24.3.2017
20.00

Dne 24.3. od 20.00 se v kulturním domě Lnáře uskuteční rockový mejdan kapel Traktor , Trautenberk a Hamr!

 

Kapela Traktor zahájila své turné ARTEFUCKT TOUR 2017 Po úspěšném turné v roce 2016 se kapela rozhodla zrealizovat jeho pokračování s názvem Artefuckt Tour 2017. Fanoušci se mohou opět těšit na spoustu vizuálních efektů a opět kapela zařadila do repertoáru zejména kusy z nového CD.

Tranzmetaová kapela Trautunberk vzkazuje fanouškům: „Čeládko, je nejvyšší čas zaběhnout k ševci a nechat si podrazit svoje taneční cvičky, neboť 5 let sojka v revíru tour se nezadržitelně blíží. Dost bylo černé. Rozhodli jsme se obohatit naše veselice novým vizuálním vjemem, na kterém se podílel výjimečný Daniel Kurz Artist. Budete se moct těšit taky na pár nových halekaček, na kterých jsme se podíleli zase my!“

Hamr je kapela založena v roce 2007 v Katovicích u Strakonic bubeníkem  Robertem Flekem. Letos kapela vydala album s nazvem ,NEkamarád. Složení kapely: Zdeněk Kotrba -hlavní zpěv ,  Robert Flek-bicí , Rosťa Flek-klávesy, Pavel Toman-kytara, Michal Veselka– basa. Kapela vydala čtyři alba: Belzebub, Doba je zlá, Nejsem dokonalej a poslední již jmenované album  Nekamarád.

Lupeny  na akci je možné zakoupit na:

www.ticketstream.cz/tsp/ts1website/vstupenky/traktor-artefuckt-tour-2017-kulturni-dum-lnare-lnare-1045107

http://misronkartingeshop.webnode.cz