SPECIÁLNÍ KONCERT: Forever King of Pop aneb Michael Jackson se po 15 letech vrací na scénu!
27.3.2012
20.00
29.3.2012
20.00
30.3.2012
20.00
31.3.2012
20.00

Zdá se, že Michael Jackson je opravdu nesmrtelný! Poté co ohlásil návrat na koncertní pódia, vydává album s příznačným názvem Immortal. Stejně jako v případě krále rock´n´rollu Elvise Presleyho se tak šíří spekulace o tom, zda je král popu skutečně mrtev. Zatímco před svou smrtí žil v ústraní, nyní se jeho fanoušci mohou těšit nejen z nového CD, ale i live show Forever King of Pop, se kterou v březnu roku 2012 přijede do České republiky! V rámci celoevropského turné vystoupí také ve čtyřech českých a moravských městech. Předprodej vstupenek byl již zahájen a zájem o popovou legendu je srovnatelný se zájmem o jeho plánované turné This Is It!

 

Na nově vycházejícím albu Immortal pracoval více než rok hudební designér Kevin Antunes, který toto album zpracoval tvůrčím způsobem. Fanoušci tak mají možnost poslechnout si tuto hudbu ze zcela nového úhlu.

Příznivci klasiky zase mají jedinečnou možnost užít si atmosféru živého koncertního vystoupení včetně všech jeho hitů na vlastní kůži. To vše díky nejlepší současné světové hudební a taneční živé pódiové show, která nese odkaz tohoto populárního hudebníka a titul „FOREVER KING OF POP“. Show srdečně doporučuje Jackson Family Foundation v čele s  Josephem Jacksonem.

Dvouapůlhodinové představení nabídne to nejlepší z 40leté kariéry popové legendy. O neopakovatelnou show se postarají i ostatní vystupující zpěváci, gospel choir, tanečníci a kaskadéři, živá doprovodná skupina, nádherné kostýmy, velkoplošná videoprojekce, skvělé kulisy a další doprovodné efekty. Fanoušci se mohou těšit na všechny nezapomenutelné hity včetně Billie Jean, Beat It, Thriller, Bad, ABC, I Want You Back, Black Or White, I Just Can´t Stop Loving You, Blood On The Dancefloor a mnoho dalších. Třešničkou na dortu bude autentická pódiová prezentace videoklipů k hitům Thriller a Smooth Criminal.

Vstupenky na Forever King of Pop show v České republice lze zakoupit v předprodejních sítích www.ticketpro.cz, www.ticketportal.cz a www.ticket-art.cz. Součástí turné po České republice budou následující 4 vystoupení:

 

ÚT 27.3.2012 PRAHA – TESLA ARÉNA

ČT 29.3.2012 BRNO – HALA VODOVÁ

PÁ 30.3.2012 PLZEŇ – HALA LOKOMOTIVA

SO 31.3.2012 OSTRAVA – HALA SAREZA

 

Podrobnosti na http://foreverkingofpop.net.