Skyline v Roxy aneb jak zažít jiný vánoční večírek

Předvánoční atmosféra večírků je v plném proudu. Se spoustou posedávajících skupinek kolegů u piva, vína a dobrého jídla. My s našimi kolegy to vzali, tentokrát jinak. Z práce jsme se dostali dříve. A sraz byl okolo 20.00 v Roxy. Program zněl jasně, Skyline, jako hřeb večera.

 

Před vchodem se tvořily fronty a u vstupu také. Na postávajích fanoušcích bylo vidět nadšení. Atmosféra se uvolňovala. Po vstupu k podiu, jsem nevycházela z úžasu. Jelikož, už bylo plno okolo 20.30. O zábavu se staraly QOTA DJanes. Postávající dav se začal rozhýbávat. S kolegyní jsme se dostaly skoro, až k podiu. Vyčkávali, než se dostaví naši oblíbenci. Věřily jsme, že tento koncert bude stát za to. Kombinací předvánoční atmosféry, posledního koncertu v jejich ,,milované Praze“.

 

Po 21.00 hodině to vše začalo. Všímala jsem si, jak tu jsou různé věkové skupiny. Které tato skupina neskutečně baví.

Na podium, přišla energická a úžasná zpěvačka Marka Rybin. Skvělá zábava mohla začít. Fanoušky okolo mě začali skákat a tleskat. A já věděla, že tahle párty bude stát za to. Za nedlouho se objevil na podiu i Jakob. Roxy byla zcela na nohou. Při pohledu na podium. Bylo vidět, jak si to členové kapely užívají společně s plným Roxy.

Rytmické a rychlé písničky střídaly pomalejší. Na podiu se objevil i saxofonista. Solo nachvilku přenechali , prý stydlivému bubeníkovi. Skyline poslali mezi fanoušky, pár svých desek. Pomalu a jistě se blížil poslední, letošní koncert ke konci. Ale fanoušci jako by nechtěli přestat pařit. Při ohlášené poslední písničce se otřásali základy Roxy. Na chvilku kapela zmizela z dohledu. Aby dav mohl pískaním, tleskaním a křičením Skyline přivolat zpět. Povedlo se. Byla opravu poslední. Po skončení písničky. Zval Jakob své příznivce k baru na pivo, že se na ně těší celá kapela. Příznivci měli i možnost si s nimi u stánku udělat fotky.

Okolo 22.45 byla řada na další zábavu. O kterou se postarali QOTA DJanes a DJ Van Der Fullen. Na tento vydařený koncert budeme dlouho vzpomínat. Doufat, že Vánoční večírky budou jen v tomto duchu energických, protančených nocích. Kdy jen ztěží víme kde nám stojí hlava a tělo.

autor: Kateřina Cihlářová