Rebellion Tour 2012 v čele s MADBALL a H2O již 14.3. v Praze!
14.3.2012
20.00

foto: archiv kapely_Madball

Jedna z hardcorových akcí tohoto roku se blíží! Smíchovská MeetFactory bude 14. března hostit špičkově obsazené turné s názvem „Rebellion Tour 2012“ v čele s kapelami MADBALL a H2O, DEEZ NUTS, FIRST BLOOD, DEVIL IN ME a STRENGHT APPROACH.

 

Vstupenky na pražský koncert se prodávají ve všech běžných předprodejních sítích, bližší informace poskytne webová stránka www.obscure.cz.

 

Dvě ikony newyorkské hardcorové scény MADBALL a H2O se vůbec poprvé představí českým fanouškům na jednom pódiu jako headlineři celého podniku.

Zajímavostí je, že obě kapely pojí mimo dlouholetého přátelství také společný projekt Fredyho Criciena (Madball) a Tobyho Morsea (H2O) s názvem Hazen Street. Obě dvě kapely přestaví svá aktuální alba, v případě H2O je to deska „Don’t forget your Roots“, MADBALL budou hodně čerpat z nahrávky „Empire“.

httpv://www.youtube.com/watch?v=E1h6mFa4qSI

Bylo by ovšem chybou soustředit se pouze na výše zmíněnou dvojici. Celé turné nabízí komplexně silný line up, ve kterém budí zaslouženou pozornost Australané DEEZ NUTS, opět kapela českým fanouškům velmi známá a to nejen proto, že vznikla na základech rozpadnuvší se známé formace I Killed The Prom Queen.

Zbylou trojici účastníků Rebellion Tour 2012 tvoří Američané FIRST BLOOD, Portugalci DEVIL IN ME a italští STRENGHT APPROACH.

 

Koncertní program začne již v 18:30, kdy nastoupí první kapela, a proto nepodceňte včasný příchod do klubu, který se veřejnosti otevře úderem 18. hodiny.

Související odkazy:

www.myspace.com/madball

www.myspace.com/h2ofamily

www.myspace.com/deeznut

www.myspace.com/firstblood

www.myspace.com/devilinmeband

www.myspace.com/strengthapproach

www.meetfactory.cz