Po Kabaretu BO! se Jaromír Nohavica chystá do O2 arény
19.10.2017
20.00

Foto: Michal Růžička

 

Zpěvák, hudebník, textař a skladatel Jaromír Nohavica momentálně žije svým projektem Kabaret BO! , kterého v rámci miniturné přivezl z Ostravy do Prahy. Jarek se vrátil k formě úplně původního kabaretu, který je postaven na scénkách, písničkách a množství vtipných skečů. Divácký úspěch sklízí i díky tomu, že čerpá témata dnešní doby a lidé se v nich mohou poznat. Kabaret BO! hrál Jarek se svými kolegy Jiřím Krhutem a Robertem Kusmierskim v Lucerna Music Baru celkem šestkrát, poslední představení proběhlo 22.června.

 

Další akcí, na kterou se chystá a velmi těší, je podzimní koncert v O2 aréně, který vypukne 19.října 2017. Do naší největší multifunkční haly se vrací přesně po čtyřech letech. Jarek byl prvním českým interpretem, který dokázal O2 vyprodat dvakrát za sebou. V roce 2013 vystoupil s Janáčkovou filharmonií Ostrava a hned druhý den pak klasicky, s kytarou a heligonkou. Získal si nejen příznivé ovace diváků, ale i kritiky. Nohavica je fenomenální textař, srozumitelný, každá jeho píseň má svůj obsah a osobité kouzlo. V říjnu vystoupí se stálými členy svého doprovodu, s Robertem Kusmierskim a Pavlem Plánkou.

 

 

Alba Jaromíra Nohavici se řadí k nejprodávanějším v naší zemi, jejich autor je jako první český písničkář nositelem ceny Premio Tenco, která se uděluje již několik desítek let v italském San Remu na Festivalu autorských písní. Jarek se tak řadí ke jménům jako Leonard Cohen, Nick Cave nebo Bulat Okudžava.

 

Koncert v O2 aréně je plánován na dvě hodiny čistého času bez přestávky, proto dětem do 12 let není vstup povolen. Na mladší fanoušky myslí s vystoupením Tři čuníci, které je pro ně vhodnější nejen kratší minutáží, ale i obsahem.

 

Předprodej vstupenek byl odstartován v květnu na ticketportal.cz , kde je můžete zakoupit i nyní.