Milovaní-Nenávidění 10 rokov tour kapely Zoči Voči se přesouvá do České republiky
16.11.2023
17.11.2023

Kapela Zoči Voči vyrazila na podzimní turné. To, jak již jeho název napovídá, oslavuje deset let od vydání jejich třetího studiového alba Milovaní – Nenávidení.

Turné odstartovalo již koncem října v Trenčíně. V listopadu zahráli v rodném městě Nitra. Příští týden kapela zahraje také v České republice a to rovnou dvakrát. 16. 11. se můžete těšit v pražském klubu Vagon a o den později zamíří do Brna. O týden později vystoupí v Bratislavě a celé turné bude zakončeno 1. 12. v Žilině.

Pro skalní fanoušky bude jistě skvělou zprávou, že kapela zahraje všechny písně z již zmíněného alba Milovaní – Nenávidení. Na koncertech tak zazní písně, které bychom jinak „live“ neslyšeli. Ve všech městech zahraje kapela speciální 90 minutovou show, ve které nebudou chybět ani ty největší hity.

Na každém koncertě vystoupí také lokální předkapela. Praha se může těšit na spřátelenou kapelu FISHING STRIP a do Brna byli oznámeny kapely hned dvě. Prvními jsou No How druhými pak Plus Mínus, která si s nimi zahrála už v Trenčíně.

Vstupenky k dispozici na MaxiTicket vstupenky