Mandrage v sobotu odstartují turné Dlouhej únor (ZRUŠENO)

Plzeňská parta Mandrage má před sebou turné Dlouhej únor, které odstartuje již tuto sobotu 1. února 2020 v pražském Foru Karlín a zakončí ho posledním, přestupným dnem, 29. února 2020 v ostravském Brickhousu. 

 

Pro kapelu to bude na dobu neurčitou poslední živé vystupování. Už na sklonku loňského roku, přišli pro své fanoušky se smutnou zprávou. Oficiální vyjádření všech členů kapely na oficiálních facebookových stránkách, ze dne 22. prosince 2019: 

„Dobrý večer všem, máme pro vás jednu smutnou předvánoční zprávu. Rozhodli jsme se, že turné Dlouhej únor bude naším posledním. Alespoň na nějakou dobu.
Náš zpěvák Víťa teď prochází těžším obdobím a bude potřebovat nějaký čas a pomoc, aby ho zvládl. Jako kapela tak v tuto chvíli nejsme schopni nikomu nic slíbit. Můžeme však slíbit Víťovi, že ho neopustíme a uděláme vše pro to, aby mu bylo lépe. Protože kapelní život zdravé životosprávě dvakrát neprospívá, rozhodli jsme se s koncem února pozastavit činnost kapely Mandrage do té doby, než se dá Víťa zase do kupy a od března dál neplánujeme žádné další koncerty.
Vám všem bychom chtěli moc poděkovat. Spolu s vámi jsme prožili to nejhezčí období našich životů. Zatím se ovšem neloučíme, přece jen před sebou máme ještě minimálně jedno turné. A těšíme se na něj i na vás.“

 

Budeme přát Vítkovi hodně sil do dalších bojů, nicméně je před námi dlouhej únor. Při tomto koncertním turné kapela představí svou poslední desku Vidím to růžově, která vyšla 6. prosince 2019. Obsahuje celkem 11 skladeb včetně titulní písně. Kapelu na koncertní šňůře doprovodí zpěvák Sebastian, vstupenky jsou stále k dispozici v předprodeji v síti Ticketstream.

 

KONCERTNÍ TURNÉ MANDRAGE DLOUHEJ ÚNOR

1. 2. PRAHA – Forum Karlín

6. 2. a 7. 2. BRNO – Centrum Sono

12. 2. HRADEC KRÁLOVÉ – Kongresové centrum Aldis

13. 2. LIBEREC – Dům kultury

21. 2. ČESKÉ BUDĚJOVICE – KD Vltava

22. 2. PLZEŇ – DEPO2015

29. 2. OSTRAVA – BrickHouse DOV