Lenka Dusilová a BAROMANTIKA v Lucerně!
9.4.2013
20.00

zdroj: archiv kapely

Kapela BAROMANTIKA s Lenkou Dusilovou přichází s novým videoklipem k písni SMILUJE,  který vznikl v produkci společnosti VICE, v režii Tomáše Zilvara a je první vlaštovkou chystaného živého záznamu koncertu kapely, který se natáčel na podzim loňského roku v klubu Café V lese.

 

Tento klip bude představen na pražském koncertě v Lucerna Music Baru v úterý 9. dubna 2013. Tam také mohou příznivci Lenky Dusilové a Baromantky slyšet kromě jejich několikanásobně kritiky i posluchači oceněného eponymního alba i nové hudební nálady z alba příštího.

 

„V lednu jsme s Baromantikou zažili nový impuls díky speciálnímu koncertu v Nové Syntéze konanému u příležitosti miliontých padesátých globálních narozenin umění, pro který jsme vytvořili nové hudební nálady a potvrdili si tak náš společný autorský rukopis. Máme radost z této kontinuity a těšíme se, že kromě skladeb z alba Baromantika a ochutnávky z živáku v Café V lese máme možnost zahrát tyto klubající se nálady, které ještě neznáte,“ říká Lenka Dusilová.

 

Jako předkapela Baromantky se představí 12-ti členný ansámbl Prague Modern Young.

 

Kompletní DVD záznam koncertu z Café V lese se kapela chystá vydat ještě letos na podzim, kdy vyrazí na dalších několik koncertů doma i v zahraničí, v říjnu Baromantika zahraje na Waves Wienna festivalu v Rakousku.

 

 

Videoklip Smiluje ke shlédnutí v premiéře zde: http://www.mixer.cz/6/61062-smiluje

 

BAROMANTIKA koncerty

9.4. Praha, Lucerna Music Bar

15.4. Havlíčkův Brod, KD Ostrov

26.4. Rychlebské hory, Superflow

16.5. Litoměřice, KD

17.5. Vrchlabí

29.5. Český pivní festival, Praha Výstaviště

1.6.   Zlín

7.6.   Praha, Habrovka

14.6. Nový Bor

22.6. Šternberk

22.6. Jihlava

29.6. Lipno nad Vltavou

19.7. Buchlovice, Amfiteátr Zámku Buchlovice

9.8. Karviná, festival Dokořán

10.8. Lovosice, Žafest

3.-5.10. Wienna, Waves of Wienna