James Arthur odložil turné včetně pražského koncertu

Britský zpěvák James Arthur odkládá zbytek svého evropského turné, tedy i pražský koncert naplánovaný na 28. ledna do Fora Karlín. Vstupenky zůstávají v platnosti na nový termín, který bude ohlášen v následujících týdnech. Vstupenky je i tak možné vrátit do 2. března 2020 v místě nákupu.

 

Arthur musel v minulých dnech podstoupit operaci a potřebuje nějakou dobu na rekonvalescenci. Všem svým fanouškům posílá hlubokou omluvu a poděkování za hezké zprávy a pochopení. Arthur doufá, že bude schopen opět brzy vystupovat a co nejdříve znovu naplánovat celé turné.

 

V roce 2012 se James Arthur stal doslova přes noc popovou hvězdou první třídy, když jeho debutový charitativní singl Impossible doputoval na první příčku hitparád ve více než padesáti zemích světa. Singl Say You Won’t Let Go se stal dvanáctou nejúspěšnější skladbou na Spotify vůbec a dostal se tak mezi šedesát skladeb, které kdy překonaly hranici miliardy streamů. Historicky nejúspěšnější účastník britského X Factoru minulý rok vydal třetí desku You, kterou celou věnoval svým fanouškům.