Hudební smršť z východu pod vedením Ondreje Kandráče míří do Prahy!
7.9.2021

Po dvou letech vystoupí Kandráčovci opět v Praze. Jejich koncert se uskuteční v úterý 7.9.2021 v Riegrových Sadech, a to v rámci projektu Muzika v Parku. Po vyprodaném vystoupení v Lucerna Music Baru (2019) se můžete těšit na parádní folklorní jízdu!

Kandráčovci hrají především oblíbené lidové písně z různých koutů Slovenska. Silný akcent má především východoslovenská píseň, zároveň zapojují také ukrajinské, rusínské i polské písně. V poslední době přidávají do repertoáru i vlastní tvorbu, kterou jejich příznivci vítají. V minulosti vytvořili společnou skladbu Hej, Sokoly! s populární slovenskou rockovou partou I.M.T.Smile, šlo o ústřední píseň k filmu Čára.

Jako jediné hudební uskupení na Slovensku získali platinovou desku za lidovou hudbu, a to dokonce celkem čtyřikrát. Kandráčovce pojí přatelství s kapelou Čechomor – pohybují se v podobných hudebních vodách, i když každá kapela po svém a velmi specificky. Pokud vám chybí pořádná lidová tancovačka, doporučujeme s nákupem lístků neváhat!

Vstupenky jsou v předprodeji za 640 Kč. Koncert začíná v 19:30.

Více informací:

https://www.facebook.com/events/412710383083166

https://www.ticketlive.cz/cs/event/kandracovci-muzika-v-parku-07-09-2021