GERRA & STONE poprvé v ČR
8.2.2013
20.00
20.00
20.00
20.00

zdroj: archiv kapely_Gerra & Stone

 

pátek 8. února od 20 hodin v pražském klubu Matrix

 

Harry Hackett & David Stone tvoří mladé úspěšné drum & bassové duo Gerra & Stone. Pocházejí ze Southamptonu (Velká Británie) a v roce 2012 akcelerovali svůj vstup na světovou scénu. Nové tracky vydávali jak na běžícím pásu, a to hlavně na respektovaném labelu „Proximity Recordings“, který vede dj Basher a nebo třeba na novém anglickém labelu „Alignment“. Dostalo se jim pozornosti velkých jmen drum and bassové scény, mezi nimi nechyběli velikáni Hype, S.P.Y, Marky, Kasra, Doc Scott, Randall, Basher, Die a Nu:Tone.

 

Hned po vydání v únoru 2012 se jejich debutové EP na Proximity „Anywhere But Here“ vyšplhalo na 14. místo Drum & Bass Arena žebříčku a bylo jasné, že tady se bude něco dít.

To potvrdil i renomovaný Knowledge Magazine, který je uvedl mezi Top 10 Drum & Bass producenty, které se vyplatí sledovat v roce 2012.

Jejich další singl ‚Droneheads‘ na Alignment records byl remixován nikým jiným než Octane & DLR, následně se objevil na kompilaci Fabriclive.65, kterou namixoval dj Hazard!

 

Gerra & Stone vydali další spoustu tracků, třeba Test Chamber a Subconscious Controller a ty měly si oblíbily hlavní djové na scéně. Duo Gerra & Stone se také objevilo v Drum & Bass arena TV, kde odehrálo show s celou Proximity records. V únoru přijíždí duo Gerra & Stone do Prahy a přiváží nejnovější ostrovní vlnu deep drum and bassu. Tak si to nenechte ujít!

 

Gerra & Stone vystoupí v pátek 8. února 2013 na akci DNB FEVER v pražském Matrixu, vstup tam bude do 22. hodiny úplně zdarma, takže každý má šanci na tuhle akci přijít a pořádně si jejich vystoupení vychutnat.

Supportovat je bude sám šéf stáje Let It Roll dj Suki, který zahraje u něj méně častý deepový set. Spolu s ním dorazí z kanclu i Pe:te (Let it Roll), z Brna se přijedou předvést djs Casper a Wiit z Redrumu. Za gramofony se na DNB FEVERu objeví ještě spolupořadatel akce dj Eska a tentokrát osamocený, dj Markez z dvojky Twisted Minds. Nezbývá než doplnit, že tohle všechno si můžete vychutnat na značně posíleném zvuku v klubu Matrix, a to o dalších 7 kw.

 

DNB FEVER začíná ve 20 hodin v klubu Matrix v pátek 8.2.2013, do 22. hodiny je vstup zdarma, po 22. hodině je vstup 90Kč. Matrix club najdete na adrese Tachovské náměstí 7, Praha 3 Žižkov, hned nad pěším tunelem do Karlína nebo na webu na www.matrixclub.cz