Finálový večer Skutečné ligy už příští sobotu 3. prosince v Hard Rock Cafe!
3.12.2011
18.00

Už příští sobotu 3. prosince 2011 se uskuteční finále sedmého ročníku talentové soutěže neprofesionálních kapel. Celá akce odstartuje úderem 15 hodiny odpolední, kdy proběhne losování o tom, v jaké pořadí si kapely ve finále zahrají. Mezi nejlepší amatérské převážně rockové kapely se letos probojovaly kapely Head Down, FruFru, Season Crack, Kyanid nebo Sirkyskon. Jako host večera se představí stále populárnější pop punková kapely Koblížci! ze Šumperka, která v klubu zahraje poprvé písně ze své zbrusu nové desky s názvem Sami sebou. Vstupné na akci je ZDARMA! Nezapomeňte, že fotbalisté mají svou Ligu mistrů, muzikanti Skutečnou ligu!

 

Do finále letos postoupily:

Head Down, FruFru, Season Crack, Kyanid, Sirkyskon

 

foto: promo foto_Koblížc!

Soutěž neprofesionálních kapel Skutečná liga je zajímavá tím, že se skládá z velice silné odborné poroty z hudebního prostředí. Letos v porotě zasedne tajemník prezidenta republiky Ladislav Jakl, mimo jiné zakladatel již legendární kapely Folimanka Blues, hudební publicista a moderátor Petr Korál, Petr Stanko z kapely Michael ´s Uncle, rocker Dan Horyna , známý stagedesigner a scénonograf Martin Hruška, Vladimír Zatloukal z kapely Hudba Praha, profesionální hokejista Lukáš Kašpar, rocker a podnikatel Vladimír Kovář a mnoho dalších.

Muzikantská soutěž existuje již sedm let, za tu dobu jí prošlo neskutečných 1150 kapel a odehrálo se přes 1800 živých koncertů. Fotbalisté mají svou Ligu mistrů, muzikanti Skutečnou ligu!

Více informací www.skutecnaliga.cz

 

 

Novinka na příští rok!

Skutečná liga vstupuje pod křídla zahraničního subjektu. Příští rok se uskuteční zcela zásadní změny v celé hudební soutěži.