Masopust Pod Lampou

 

Jsme v době masopustního veselí a tak tu je pro vás fanoušky připraven koncert, na „skorooslavu jara“. K tanci a poslechu vám dne 10. 2. 2017 do divadla Pod Lampou přijede zahrát zahraniční host z Polska Leniwiec. Společnost na pódiu jim bude dělat Kohout plaší smrt z Liberce a domácí P.V.A. Všechny jmenované kapely vám přivezou novinky v podobě nových desek.

 

Veselá a skotačivá ska punková partička z Polska Leniwiec se po čtyřech letech vrací do Plzně do divadla Pod lampou. V dřívějších letech v ČR spolupracovali s punkovou kapelou Houba, která hraje do teď jejich covry, kdy nejznámější je asi skladba Bomba. Tato zahraniční hvězda objíždí ráda festivaly a je velmi oblíbená, už jen proto, že v čele stojí krásná zpěvačka. Přivezou sebou novou desku s názvem Raj, o kterou se postarali minulý rok. K této desce vidali též pár povedených videoklipů.

A u nově vzniklých desek zůstaneme, jelikož druhou flákotu do mlýnku představují Kohout plaší smrt, kteří taktéž vydali nové EP o 5 písních, dokonce i s knihou historie kapely s názvem Nejlepší by bylo mít tučňáka ve vaně, k jejich výročí 20 let na hudební scéně. Skupina se sice nechala slyšet, že čistý punk už nehrají, ale nebojte se, i s novými prvky se po letech nemění a další vzniklé videoklipy Lodivod a Optimista z EP, se těší velké oblibě a fanoušci jim zůstávají věrni.

V neobnošeném kabátě, čili v obnovené sestavě, se k vám přiřítí domácí punkrocková kapela P.V.A.,nehodlající zůstávat pozadu a přidává se k lavině nových CD a představuje tak věc minulého roku a to desku s názvem Masopust s PVA.