OSCAR WILLIAMS & THE NEW BAND OF LIFE v Pardubicích!
21.10.2011
20.00

21.12.11 od 19:00 (St)

Konzervatoř Pardubice – Sukova síň, Sukova tř. 1260, Pardubice

Vstupenky v síti Ticketportal a Pardubice Region Tourism (nám. Republiky 1)

http://www.obragentura.cz/

Oscar Williams jr. & Band of Life (Saint Louis, Missouri) je velmi oceňovaný gospelový soubor, který uchvátil svými výkony diváky po celém světě. Soubor spojuje řadu talentů a tradiční gospelové prvky, což spolu vytváří neotřelý a jedinečný hudební zážitek.

V roce 2010 byl Oscar Williams & Band Of Life vybrán s dalšími deseti soubory z celých Spojených států, aby se účastnil programu Rhytm Road. Tento program, podporovaný Spojenými státy a jazzovým oddělením Lincolnova Centra, posílá nejlepší představitele americké gospelové hudby do zahraničí, aby svůj hudební žánr vyučovali, prezentovali a zároveň tak napomáhali udržovat dobré mezinárodní vztahy. Díky tomuto programu zavítal soubor do takových zemí, jako je Kypr, Libanon, Polsko a Rumunsko, kde vystupovali na Americké ambasádě. Soubor dokonce zahrál i ve Vatikánu samotnému Papeži.

Hudba Oscara Williamse dává publiku zapomenout na těžké chvíle a připomíná jim pouze to dobré. Oscar Williams věří v blahodárnou sílu gospelové muziky a jeho hlavním cílem je vytvořit takovou hudbu, která je inspirující a pomůže změnit svět. Hlavním zdrojem jeho inspirace jsou renomovaní muzikanti Wynton Marsalis, Elisa a Erykah Badu.

Soubor Oscara Williamse je složen z věřících muzikantů a zpěváků, kteří se od narození cítí povoláni chválit Boha a šířit jeho poselství po celém světě. Všichni umělci v tomto souboru účinkovali také jako sóloví zpěváci, kteří si během své kariéry vydobyli uznání na mnoha mezinárodních pódiích.

Oscar Williams okouzlil české publikum již v roce 2009, kdy během svého vyprodaného turné koncertoval se souborem Perfected Praise v devíti českých městech. Po tomto úspěchu se k nám letos vrací, tentokrát s doprovodným souborem – Band of Life. Soubor tvoří: Oscar Williams – sbormistr/ zpěv, Andrea Wallace – zpěv, Thelma Guyton – zpěv, Tracy Smith – zpěv, Darius Thorn – klavír/ zpěv.

Pro jejich letošní vystoupení v Pardubicích byla záměrně jako místo konání zvolena Sukova síň, která nabízí kvalitní zázemí pro umělce, komfort pro návštěvníky, důstojné prostředí a zejména vynikající akustiku, která je u gospelových koncertů jedním z nejdůležitějších prvků.

Nenechte si ujít vzrušující podívanou, intenzivní zážitek plný energické lásky v kombinaci s jedinečnými hlasovými schopnostmi, harmonií a hudební precizností – koncert souboru Oscar Williams & The Band Of Life 21.12.2011 v Pardubicích!