Multižánrová audiovizuální show se vrací do Brna!
7.2.2013
20.00
20.00

zdroj: archiv kapely

 

Vivaldianno MMXII

Jaroslav Svěcený a Michal Dvořák (ex Lucie)

7.2.2013 od 20 hodin

Bobycentrum, Sportovní 2a, Brno

www.brnokoncert.cz

Hudební projekt Vivaldianno MMXII houslového virtuóza Jaroslava Svěceného a rockového klavíristy a autora projektu Michala Dvořáka s mimořádným úspěchem navázal na neméně zdařilé Vivaldianno MMVII. Pro velký úspěch, který mělo představení v Brně na jaře 2012, se Vivaldianno vrací do brněnského Bobycentra 7. února 2013.

 

Nadšené reakce a velký úspěch u publika provázel celé koncertní turné Vivaldianno 2012 se špičkovým hudebním a audiovizuálním programem, prvotřídními interprety a hostujícími umělci z celého světa. Hlavní protagonisté projektu Jaroslav Svěcený a Michal Dvořák spolu s jejich hosty na jevišti rozehrávají hudbu plnou barev a emocí, strhující podívanou pro všechny generace. V jejich osobitém podání zní skladby inspirované nejen nadčasovou hudbou Antonia Lucia Vivaldiho, ale také geniálním Bachem a Mozartem, houslistou a skladatelem Fritzem Kreislerem či argentinským mágem Astorem Piazzollou.

 

Vivaldianno Tour 2012 nabízí především novinky z CD Vivaldianno MMXII, které vyšlo koncem března, ale nechybí ani ty nejúspěšnější a nejžádanější skladby z prvního CD Vivaldianno MMVIII. Jaroslava Svěceného a Michala Dvořáka doprovázejí hudebníci z Peru a Bolívie, posílení o virtuózního hráče na kenu a siku Vlado Urlicha. Zárukou nejvyšší hudební kvality je i hostující Heroldovo kvarteto. Mezi hudebníky na jevišti jsou také kytarista a mistr zvuku Jiří Janouch, kytarista Michal Pelant, jeden z původních členů skupiny Lucie bubeník Tomáš Waschinger a hráč na didgeridoo Ondřej Smeykal, který se střídá s Alešem Doležálkem. Celkový divácký a posluchačský zážitek umocňuje špičkové audiovizuální zpracování scény a technologicky nejvyspělejší zvuková aparatura.

VIVALDIANNO 2012:

Nenechte si proto ujít brněnskou zastávku nadčasového hudebního projektu, ve kterém si své role rozdělili renomovaní interpreti různých žánrů a na barokním základě vytvořili pestrobarevnou zvukovou paletu hudební současnosti.

 

www.vivaldianno.cz www.michaldvorak.cz www.sveceny.cz www.brnokoncert.cz