Pekařův Děkan – Děkanův Pekař aneb Dva výtržníci opět na cestách

Oblíbení výtržníci Pekař a Jakub Děkan opět spojí svoje síly a navážou na úspěšné jarní turné. Pokračování Malýho velkýho tour nese název Pekařův Děkan – Děkanův Pekař a odstartuje 27. října v Táboře.

 

Společné jarní turné bylo natolik úspěšné, že na mnoha zastávkách bylo vyprodáno a zájemci se na koncert pro velký zájem nedostali. Celková návštěvnost překvapila jeho organizátory i samotné umělce. Nasnadě tedy bylo vydat se na další štaci.

Pro nadcházející koncerty připravil Pekař nový playlist, do kterého zařadil několik nových písní včetně chystaného singlu Dvě duše. Obě party zahrají s pozměněnými sestavami doprovodných skupin, které se už úspěšně prezentovaly na desítkách letních festivalů.

 

„Rádi bychom během turné poznali nejen lidi na koncertech, ale i města, která navštívíme. Vyzýváme tedy naše fanoušky: Ukažte nám vaše město! Na každou koncertní zastávku chceme dorazit dříve a s místními vyrazit na prohlídku města z místa setkání, které pokaždé předem sdělíme na sociálních sítích,“ prozrazuje postranní úmysly Pekař.

 

Písničkář Pekař před rokem debutoval albem #Pekař  a vzápětí za něj zaslouženě získal cenu Objev roku v anketě popularity Český slavík Mattoni, titul Objev roku získal Pekař i v Hudebních cenách rádia Evropa 2. Mezi největší hity, které napsal, patří mj. Bůh, Tančím či Dokud mám. Poslední vydaný singl se jmenuje Vrcholky a pády.

Zpěvák Jakub Děkan se dosud proslavil především v roli hostujícího vokalisty. Jeho nezaměnitelný hlas zdobí refrén mnoha písniček, které se staly internetovým hitem. Patří ke klanu libereckých muzikantů, kteří se v posledních letech prosazují na domácí hudební scéně. Zásadní je samozřejmě jeho spojení s Atmo Music, s nimiž nahrál hity Andělé a Fáma. Jako sólista na sebe výrazně upozornil skladbou Řidičák, naposledy zaujal skladbou Děda.

 

Pekařův Děkan – Děkanův Pekař Tour:

27/10 Tábor Milenium

28/10 Chlumec nad Cidlinou Sokolovna

 3/11  Plzeň Šeříkovka

4/11  Chrudim Rklub

10/11 Česká Třebová

11/11 Kutná Hora Planet MC

16/11 Nový Jičín MC Drago

17/11 Trhový Štěpánov

18/11 Děčín

24/11 Vimperk Calypso

25/11 České Budějovice K2

 1/12 Strážnice

  2/12 Olomouc S klub