Pavel Callta vydal před svým největším koncertem nový singl Vzpomínky
7.11.2019
20.00

Jen pár týdnů dělí Pavla Calltu od jeho zatím největšího koncertu. Přesně 7. listopadu se v pražském Foru Karlín postaví před publikum, kterému slibuje parádní zážitek. Sám nazývá koncert životním a podle toho se na něj také pečlivě a svědomitě připravuje. Nečekejte ale jen hudbu a zpěv, akční mladík toho chystá opravdu hodně. Pár překvapení si nechá ještě v šuplíku, ale už teď prozrazuje, že součástí koncertu budou hned dva křty.

 

“Pokřtím nové album “Součást” a knihu “Moje Momenty”, do které právě vybírám finální fotky,” hlásí zpěvák. Kromě toho v září představil jednu hudební novinku – singl “Vzpomínky”, který je jeho velkou srdcovou záležitostí, je totiž o rodičích, kteří úspěchy svého syna sledují bohužel tam odněkud z nebe. Teprve před dvěma dny k němu zveřejnil videoklip, který má už více než 27 tisíc shlédnutí.

 

“Moje Momenty” jsou jakýmsi autentickým deníkem, který si Pavel psal od čtrnácti let. Bude mít 303 stran a vydavatelství Albatros ji vypustí do prodeje právě 31. října, “První zápis je z roku 2003, takže bylo co sepisovat a na co vzpomínat,” říká s úsměvem Pavel, který hledal spisovatelskou múzu během léta mimo jiné na řeckých a chorvatských plážích. “Rád bych se podělil o životní cestu, která měla svoje úskalí a překážky. Od čtrnácti let jsem chtěl být zpěvákem a kniha vlastně popisuje moji cestu ke splněnému snu.”

Jak Pavel dodává, rád by nejen svým fanouškům nabídl motivační knížku o pádech, o životě, o lásce i depresi. Doporučuje každému, aby si psal deník nebo kroniku, nebo to přinejmenším alespoň zkusil. “Nezdá se to, ale člověk toho dost zapomene, nebo vidí úplně jinak, než to bylo ve skutečnosti. Když jsem narazil na část s mamkou, je neuvěřitelný, jak jsou všechny ty emoce autenticky uložený na papír. Bude to vážně moje nejsrdcovější dílo, který jsem kdy v životě vydal,” míní Pavel.

 

Rodina znamená pro Pavla hodně. Kus jeho srdce patří od 2. června také synovcovi Filípkovi. “Můj mladší bráška je tatínek a já jsem hrdej strejda. Teď jsem na řadě asi já, brácho. Dávám tomu rok. Maximálně šest,” prohlásil se smíchem v čerstvé roli strýčka. S oběma klukama, Filípkem i bráchou Danielem, už v srpnu strávil dovolenou v Dubaji. “Je to vážně boží stvoření, jsem šťastnej a pyšnej strejda.

 

Jinak bylo jeho léto hodně pracovní, na koncerty cestoval v dodávce a objel s ní skoro celou republiku. Teď už se příliš vyrušovat nenechá a bude se soustředit na svůj velký den. A všem fanouškům i nefanouškům vzkazuje: “Budu moc rád, když u toho 7. listopadu budete se mnou.“