MIG 21 se vrátili (i s mámou) z US Invasion Tour! (TZ)

Stačí zanotovat „Máma se vrací“a každý už ví, že je to poslední a nejnovější píseň skupiny MIG 21, která dala i název jejich aktuálnímu podzimnímu turné. Do rodné vlasti se právě vrátili všichni členové MIG 21, aby navázali na úspěšnou část jeho americké části US Invasion Tour. To skončilo v neděli 31.10. v San Francisku v klubu Cafe Du Nord. Domů se však nesmírně těšili, aby se pochlubili obrovským úspěchem hitu Máma se vrací: „Různá nadmořská výška, atmosférické i technické podmínky semkly členy souboru a ten pak interpretoval svůj repertoár tak dokonale, že i nová píseň, která je jinak v USA vožením dříví do lesa, zářila napříč novým kontinentem jako Halleyova kometa“ dodávají k vlastnímu úspěchu za oceánem.


Závěrečná část podzimního klubového turné začíná 4.12.v Kadani v KZ Orfeum a úplně poslední bude koncert 18.12. v Plzni v Buena Vista Clubu.

Nevynechají ani tradiční vánoční koncerty v pražském Lucerna Music Baru – 8. a 9.prosince – kde se bude opět nadělovat.

Hlavní a nosnou myšlenkou celého turné je oslava mateřství. Všechny nastávající maminky jsou více než vítány! Skupina v čele s Jiřím Macháčkem ještě k aktuálnímu klubovému turné MIG 21 „Máma se vrací“ dodává: „Gravidita vítána,v případě potřeby zajistíme.. a koně mají vstup zdarma“!

Nenechte si ujít vidět novou cowboyskou image skupiny MIG 21 z Prahy pět Smíchova. Chlapci nezapomněli ani na kaktusy i sombrera a klobouky a nezapomenou určitě ani na další hity jako Snadné je žít, Slepic pírka, Venkovan kluk, Na zotavenou atd.

Více informací na www.mig21.cz .

Máma se vrací“ – podzimní klubové turné část třetí, závěrečná:
4.12. Kadaň, KZ Orfeum
8.12. Praha, Lucerna Music Bar
9.12. Praha, Lucerna Music Bar
18.12. Plzeň, Buena Vista