Marpo vydá v březnu nové album a vzápětí vyrazí na speciální klubové turné!

Marpo přichystal na březen spoustu novinek. 5. března vydá nové album Dead Man Walking, které považuje za svoje nejosobnější. Celé bylo nahráno v anglických Modern World Studios s producentem Clintem Murphym, který má za sebou spolupráce s rapperem 50 cent nebo Manic Street Preachers. Naživo ho spolu se svým TroubleGangem představí na speciálním klubovém turné «Road To MarpoArena», které začíná 7. března v pražském Lucerna Music Baru a pokračuje dalšími deseti zastávkami po celé ČR.

«Rád bych všechny pozval na sérii speciálních klubových koncertů. Před každým koncertem uspořádáme setkání s fanoušky, zahrajeme set složený z nový desky Dead Man Walking plus samozřejmě zahrajeme naše největší pecky,» říká Marpo a doplňuje: “Večírek bude pokračovat až do ranních hodin za podpory našich nejlepších party DJs”

 

Dá se říct, že klubové turné «Road to MarpoArena» bude takovým předkrmem před epickým koncertem v O2 areně, který proběhne 19. května a na který již zbývá poslední čtvrtina vstupenek. „O2 arena bude vrcholem naší dosavadní cesty, chystáme koncert, jaký v Čechách ani na Slovensku ještě nebyl,uzavírá Marpo.

 

ROAD TO MARPOARENA

7.3. Praha – Lucerna Music Bar

8.3. Zlín – Fénix Music Club

9.3. Liberec – Vratislavice 101010

10.3. České Budějovice – K2 Music Club

14.3. Brno – Fléda

15.3. Plzeň – Divadlo Pod lampou

16.3. Ústí nad Labem – Klub Doma

22.3. Jihlava – Soul Music Club

23.3. Horažďovice – KD

24.3. Ostrava – Brickhouse DOV

29.3. Hradec Králové – Denoche

 

 

Předprodej a další informace:         www.marpo.com