Konec školního roku na pražské Náplavce!

Blíží se nám konec školního roku, prázdniny na dohled, volno, sluníčko, pohoda, nové známosti, mraky hudebního vyžití a bezpočet zážitků. Pojďte toto skvělé období odstartovat stylově na akci Inferno! Na pražské Náplavce, na lodi Cargo Gallery už od odpoledních hodin a s našlapaným hudebním programem!

 

Akce Inferno, kterou má na starosti manželská Djská dvojice The DLV, v úzké spolupráci s Vychytane.cz DJs Crew si pro vás přichystala pořádnou nálož Underground music v čele s legendárním Djem a promotérem ještě legendárnějších Svojšic, Džejárem. Loď Cargo Gallery, která kotví na Rašínově nábřeží je naprosto stylové a vychytané místo pro jakoukoli produkci. Nabízí horní palubu se skvělým zvukem a obrovským prostorem k sezení a samozřejmě spodní hlavní palubu s podiem, VIP zónou, neskutečným zvukem, mega projekcí a možností vítat východy slunce přímo na Vltavě.

 

Akce bude odstartována dvojicí zástupců z Vychytane.cz Djs Crew, kterými jsou nadaný producent, Dj a zakladatel světově proslulého labelu Tribal Vision Dj Slater. Ten vystoupí v doprovodu svého dvorního saxofonisty Filipa Markese a to již od 19:00 na avízované horní palubě. Ještě před ním, celou akci odstartuje, Dj a promotér 4BeCome1, který tentokráte vystoupí bez doprovodu live hudebníků, kteří ho ve většině případů doprovází. A to již po 17. hodině.

 

Po 21. hodině se přesuneme do nitra lodi, kde se bude odehrávat ta nekompromisní Tech-house a Techno jízda až do brzkých ranních hodin. Sestava v podobě The DLV, Pierre Marco, Khomix, Luke PM a legendární Džejár slibuje skvělou zábavu a kvalitní produkci.

 

Klasické vstupenky i VIP vstupenky, které vám poskytnou pohodu na prosklené terase s vlastním přístupem a výhledem na celou hlavní stage, jsou k dispozici na Facebook události a u pořadatelů THE DLV, objednávejte zde: https://www.facebook.com/TheDLVofficial/

 

Veškeré informace o účinkujících, jejich sety, videa a zajímavosti, kompletní informace o celé akci a nejaktuálnější novinky naleznete zde: https://www.facebook.com/events/1870617886527954/?active_tab=about

 

Tak se k nám přidejte a 30.6.2017 se vidíme na Cargo Gallery na pražské Náplavce!! Začínáme již po 17. hodině, tak po vysvědčení rovnou k nám!!