KONCERT DÍVČÍ ČTVEŘICE SAVAGES JIŽ ZA MĚSÍC V ROCK CAFÉ!
28.2.2014
12.00

foto: archiv_Savages

 

Pražský koncert post-punkové čtveřice Savages se již nezadržitelně blíží! Dívčí kapela s francouzsko-britskými kořeny vystoupí v Rock Café za necelý měsíc, tedy v pátek 28. února. Předskakovat jim budou australští A Dead Forest Index. Vstupenky jsou v prodeji v síti Ticketpro.

 

Formace, která své jméno převzala z románu Pán Much od Williama Goldinga, je momentálně na evropském turné, kde se kromě Prahy zastaví i v Barceloně, Kodaně nebo v Paříži. Jejich raketový vzestup završený nominací na Mercury Prize komentuje frontmanka kapely Jehnny Beth těmito slovy : “ Snažím se mluvit o lidech samotných, říkat jim pravdu, a možná proto na nás lidi chodí, protože v nás vidí inspiraci pro vlastní zrovnoprávnění.” Skupina existuje od roku 2011 a za tu dobu stihla kromě debutové desky “Silence Yourself” předskakovat legendárním Portishead nebo zahrát na jednom z největších amerických festivalů Coachella. S Portishead se ostatně holky představily i na jejich prvním pražském koncertu před dvěma lety.

 

Tentokrát se Savages představí poprvé v roli headlinerů. Jako předskokan přijede australské rockové duo s názvem A Dead Forest Index. Bratři Sam and Adam Sherry, pocházející až z dalekého Melbourne, mají na svědomí úspěšné debutové EP Antique, které vyšlo pod hlavičkou prestižního labelu Denovali Records.

 

Post-punkovou náladu linoucí se ze skladeb Savages si můžete přijít poslechnout do pražského klubu Rock Café už 28. února! Vstupenky pořídíte v předprodeji v síti Ticketpro za 395.- + poplatky nebo prostřednictvím naší ticketingové aplikace.

 

FB event: https://www.facebook.com/events/616231328422828/