James Arthur vystoupí v Praze už 28. ledna 2020 (ODLOŽENO)

Nejúspěšnější vítěz britského X Factoru James Arthur se po pěti letech vrací do Prahy, aby českému publiku představil novou desku You. Jeho třetí český koncert se uskuteční už 28. ledna 2020 ve Foru Karlín.

 

James Arthur dávno není interpretem jednoho hitu, po nejúspěsnější coververzi IMPOSSIBLE, kterou vydal bezprostředně po vítězství X Factoru, přišla na svět deska nesoucí jeho jméno a obsahující hity jako Recovery, Get Down nebo You’re Nobody ‘Till Somebody Loves You. 28. října 2016 se připomněl nahrávkou Back from the Edge se singlem Say You Won’t Let Go. Na novou studiovou desku jsme čekali tři roky. I přesto, že první singl Naked je v éteru už od listopadu 2017, nové album spatřilo světlo světa 18. října 2019.

V Praze zazpívá James Arthur potřetí. Poprvé se mu podařilo vyprodat Lucerna Music Bar v březnu 2014. Podruhé vystoupil v Praze hned pět měsíců poté v Riegerových sadech. Nyní vystoupí v pražském Foru Karlín 28. ledna 2020 po více než pěti letech. Poslední vstupenky jsou v prodeji za pouhých 890 Kč na fource.cz.