Do Prahy se chystají Drug Restaurant z Jižní Koreje!
24.9.2017
17.00

Drug Restaurant, dříve známí jako Jung Joon Young Band /JJY Band) vyrazili na evropské turné. Jedná se o čtyřčlennou alternativní rockovou skupinu z jižní části Korejského poloostrova.

Jung Joon Young, leader a zpěvák skupiny se v Koreji proslavil především svou účastí v Superstar K4 v roce 2012. V roce 2013 debutoval jako sólista. Kapela se přejmenovala na Drug Restaurant v roce 2016, aby název nebyl zaměřený čistě jen na jednoho člena, ale pojal skupinu jako celek.

 

Na svém vůbec prvním evropském tour navštíví celkem 10 měst. Za sebou již mají Moskvu, Petrohrad, Helsinki, Varšavu, Berlín, Londýn a Glasgow. Na řadě je nyní Paříž, Kolín nad Rýnem a již tuto neděli 24.9.2017 se ukážou v Praze, v klubu Nová Chmelnice, kde své turné zakončí.

 

Lístky jsou v prodeji na stránkách organizátora koncertu, tedy Young Bros a k dispozici jsou nejen běžné lístky, ale také lístky zaručující dřívější vstup na akci, VIP lístky, ke kterým dostanete náramek stříbrné barvy, dřívější vstup a lepší místo na koncertě, možnost setkat se a vyfotit se se skupinou. A nakonec VVIP tickety, kde budete okroužkováni náramkem zlatým a ke stejným výhodám VIP lístku se budete moci vyfotit se skupinou i sólo a dostanete podpis právě od zpěváka kapely – Jung Joon Younga.

 

Korejská scéna se u nás prozatím nijak významně nepodepsala, ale možná, že právě tento týden se to změní!