Divokej Bill a turné k albu Mlsná

Divokej Bill

Skupina Divokej Bill se chystá vyrazit v březnu na turné k jejich albu Mlsná. A nebude to jen tak ledajaké turné, bude to největší turné v historii kapely!!

Speciální scéna, projekce či světelné efekty – to vše vás na něm čeká!V roce 2010 skupinu nebude možné vidět na žádném z festivalů (s výjimkou domovských festivalů Ouvalskej Bigbít a Rock for People) – kvůli tomu, že bude na tomto turné.

To je rozdělené do 3 částí. První začíná už v březnu a obsahuje koncerty ve velkých koncertních sálech. Pomyslným předělem pak bude datum 12.5., kdy se uskuteční koncert v Incheba areně (dříve Malá sportovní hala). Po tomto koncertu se turné přesouvá do amfiteátrů a dalších venkovních prostorů, aby se pak v říjnu v rámci své třetí fáze opět vrátilo do koncertních sálů.

Na každém koncertě bude skupina mít i předkapelu. V březnu bude „předskakovat“ Five o’clock Tea, v dubnu Mother’s Angels, v květnu až srpnu kapely Medvěd 009 a Mandrage (konkrétní termíny a info o vystoupeních na webu kapely www.divokejbill.cz v sekci štace)