Den studenstva v KV oslaví kapela Mandrage a Liwid! (TZ)
12.11.2010
20.00
20.00
20.00

Nadějná karlovarská pop rocková formace LIWID, která si v roce 2009 projela turné se skupinou UDG letos šetří své síly a věnuje se více studiové práci, natáčení videoklipu k hitu Blondýna z Londýna a přípravě na debutovou desku, kterou by chtěla vydat po novém roce. Tahle partička ale moc ráda koncertuje a tak připravila pro své fanoušky několik podzimních rockových zastávek. V rámci dne studentstva vystoupí v pátek 12. 11. 2010 společně s kapelou MANDRAGE v Karlových Varech. Koncert se bude konat v nově zrekonstruovaném Lidovém domě ve Staré Roli, start je ve 20°° hod. a vstupné pro studenty je 50,-, ostatní zaplatí 100,- korun

Zeptali jsme se: V loni jsme Vás mohli vidět jako předkapelu UDG. Letos Vás neuvidíme? Chystáte nějaké turné? Jaké jsou vaše plány?

Na turné s UDG moc rádi vzpomínáme, je to velká zkušenost. Letos to nevyšlo a „údégéčka“ jedou s partou O5 a Radeček. My chystáme jarní turné ve spolupráci s Rock rádiem. V jednání je zatím skupina Lety Mimo. Oslovili jsme také managera skupiny Mandrage. Uvidíme. Volný čas trávíme ve zkušebně, děláme nové věci a připravujeme se na natáčení videoklipu k našemu hitu Blondýna z Londýna a také se po novém roce vrhneme do studia, kde bychom chtěli natočit debutovou desku a s ní pak spojit jarní turné.“ říká Jenda (frontman Liwid)

httpv://www.youtube.com/watch?v=TstM9MHp8Wo

Skupinu Mandrage nemusíme představovat. Tahle partička z Plzně si letos říká o ocenění skupiny roku. Byli nominování v cenách hudební televize Óčko.