Benefiční koncert v Bohutíně!

Na začátku srpna postihly některé oblasti v České republice rozsáhlé povodně. Tato katastrofa, byla označena za tisíciletou vodu a spoustě lidem vzala domov. Nebyly ušetřeny ani dětské domovy, sportovní a rekreační areály.

Pro jeden takový se bude pod záštitou kapel Alexxia a Compromysh konat benefiční akce.“Celou akci vymyslel baskytarista kapely Alexxia Ondřej Šnajdr, který se domluvil s Petrem Černohorským na organizaci. Poté se připojila celá kapela Compromysh a Alexxia, a Benefice je na světě.“ řekl baskytarista kapely Compromysh Tomáš Černohorský. „Rádi bychom pomohli úplně všem, bohužel to nelze. Měli jsme vytipované tři oblasti, kam výtěžek z akce půjde. Liberecký nebo Ústecký kraj, popřípadě Veselí nad Lužnicí.“ dodal.

Benefiční akce se bude konat 11.září 2010 na fotbalovém hřišti v Bohutíně na Příbramsku cca od 18:00h. Vstupné je dobrovolné, ale netřeba dodávat, že čím více, tím lépe. Výtěžek z akce bude věnován rekreačnímu areálu v Hrádku nad Nisou. Vybraný obnos převezme v průběhu večera starosta Hrádku.

A na jaké kapely se na této akci můžete těšit?
Zahrají Compromysh (http://bandzone.cz/compromysh), Alexxia (http://bandzone.cz/alexxia), Civilní Obrana (http://www.civilniobrana.cz/), Nástroj Snahy (http://bandzone.cz/nastrojsnahy), Up Stream (http://bandzone.cz/upstream) a Avion. Tak neseďte doma a přijďte pomoc dobré věci!