Aleš Brichta – Deratizer

Autor: Robert Ondráš

Podle mě snad není nikdo, kdo by neznal zpěváka, člena Arakainu … Aleše Brichtu. Pro fanoušky mám totiž skvělou zprávu. V sobotu 27.6.  vyjde jeho nové album Deratizer, po jehož vydání Vám ihned přineseme recenzi …

Aleš Brichta

Zakoupit si ho budete moct v trafikách a internetovém eshopu. Pokud by tohle ještě někomu nestačilo, navšivte Brichtovy oficiální stránky, kde si už nyní můžete poslechnout dva singly z nového alba. I tohle je Vám pořád málo? Ano? Nezoufejte … mám ještě jednu novinku …..

Brichta totiž zanedlouho oslaví své padesáté narozeniny. Na svou počest uspořádá obrovský koncert v pražské Tesla Aréně, kterého by se měli i zúčastnit Vám tři velmi známé osobnosti. Vstupenky lze zakoupit v sítích TICKETPORTAL A TICKETPRO. A kdy že to vlastně bude? Pokud o to nechcete přijít, tak si nic neplánujte na večer 9.srpna. Na jednu vstupenkou ani nebudete sahat moc hluboko do kapsy…na stání je to za 290 kč a na sezení za 390 kč. A kdo že budou ti tři známí? Petr Janda, Kamil Střihavka a Karel Gott … myslím, že navštívit tento koncert je minimálně pro fanoušky samozřejmá věc.