KOMERČNÍ SDĚLENÍ: Móda : design : kultura : zábava
30.6.2012

Be:šik vznikl letos na jaře jako pokračování předchozí akce, pod novým názvem. Cílem je podpořit kvalitní českou a slovenskou autorskou tvorbu a představit ji širší veřejnosti. První akce se koná v areálu Žluté lázně souběžně s odpolední Ibiza párty. Vznikne zde malé kulturní náměstí, které přivítá více než 60 tvůrců a obchůdků. Najdete zde celou řadu šperkařů, kteří vás zkrášlí od prstů přes ruce, ušní boltce až po vlasy, dále oblečení pro dámy i pány, stranou nezůstanou ani kabely, kabelky a další doplňky.

 

V dopoledních hodinách nebude chybět ani doprovodný program, o který se tentokrát postarají kapela Bellíček, taneční seskupení Vitora Mendese a divadélko pro děti.

 

„Be:šik neni nový začátek, ale pokračování pod novým názvem a v jiném stylu.“ vysvětluje organizátorka Terka Kupková.

 

Žluté lázně fungují v Praze již léta a vždy byly centrem společenského dění, setkání různých kultur a místem letních radovánek. Kde jinde tedy oslavit konec školního roku, začátek léta a koupit si něco hezkého na novou sezónu, než právě zde! V případě nepříznivého počasí, bude akce zastřešena velkým párty stanem. Heslo: Plavky sebou!!!

 

Program:

09:00 – začátek akce
10:00 – dětské divadélko
11:00 – kapela Bellíček
12:00 – dětské divadélko
13:00 – taneční vystoupení Vitor Mendes
14:00 – Ibiza párty až do 2:00
22:00 – konec akce