HALOWEEN NIGHT vol.1 na MELODCE!
2.11.2012
20.00

Připravili jsme pro Vás hořko-sladkej mejdan plnej dýní a mrtvých duší,… takže se připravte, zavřete oči, nádech, …

 

BLACK BURLEY

Jednoduše není lepší otvírák pro tento večer. Brněnští pohrobci horror-punkových Frightshow, jejichž historie sahá někam do roku 2006 p.n.l. Trochu mrazení v zádech s příměsí Danziga, Black Sabbath, Misfits, ale i AC/DC, navodí atmosféru, při které netopýři ovládnou tvou duši!
Jejich první EP „Garage 13“ můžeš stahovat a vstřebat na bandzone :

www.bandzone.cz/blackburley

 

THE UNHOLY PREACHERS

Pražská parta pohrobků „Phantoms on fire“ se ukáže v Brně zhruba po roce! Konečně i s novou deskou, kterou točili snad dýl než Guns´n´ roses – od teď už můžou jenom polykat hostie a kázat mír a lásku! Album „Troublemakers“ a veškerý info ohledně této hnidopišné bandy najdete na bandzone:

www.bandzone.cz/theunholypreachers

 

BOMBS FROM HEAVEN

Domácí „Bombs“ se po půl roce vracejí na místo činu! Tentokrát ovšem oslaví 2. leté výročí, takže si vezměte kávovou lžičku do kapsy, bude dort! Taky mimo jiné zazní už zažitá první deska“We call the wolrd“ a představí se konečně i nový šlupky z připravované druhé desky!
A pořád prostě jak říká starej Hausknecht : Fuck art, let´s rock´n´roll!!!!

www.bandzone.cz/bombsfromheaven

 

Tímto to rozhodně nekončí: after party obstará postrach a nová vzrůstající modla mezi brněnskými DJ´ s- DJ JIMMI RIPPER!!! Budete potřebovat 3 páry bot!

 

Každá vstupenka bude slosovatelná, čeká Vás tombola od firem: Black heart, Meatfly, Superman energy drinks, komiksovýho krámku Nerdi, poukaz na tetování od Tattoo Marda+CD´s od zůčastněných kapel!

 

No, a jelikož je to Halloweenskej mejdan, bude samozřejmě DRESSCODE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Co víc si na Halloween přát, než aby byl pod pódiem kotel plnej zombic a netopýrů, no ni?

 

Masky a kostýmy seženete třeba na této adrese: www.aamiss.eu

Facebook event je zde: http://www.facebook.com/events/412291678827875/

 

Začínáme krátce po 20. Večer, tak doražte včas. Vstupné bude tentokrát 120,- / DRESSCODE: 90,-