Divadlo: PARTIČKA OVLÁDNE KONOPIŠTĚ!
28.7.2012
13.00
13.00
13.00
13.00
13.00

Amfiteátr Konopiště se v sobotu 28. července promění v dějiště prvního ročníku happeningu fanoušků a diváků Partičky – pořadu, který se v dubnu stal absolutním vítězem ankety televizní popularity Týtý.

 

U příležitosti akce „Partička na vzduchu“ se na jednom pódiu sejdou jak zástupci české verze (Michal Suchánek, Richard Genzer, Ondřej Sokol a Igor Chmela) tak slovenské (Lukáš Latinák, Juraj Kemka, Marian Miezga, Robo Jakab, Rišo Stanke a Roman Pomajbo). Chybět pochopitelně nebude ani režisér a moderátor Daniel Dangl a hudebník Marián Čurko.

 

V rámci komponovaného programu, který vypukne v půl čtvrté odpoledne a skončí až kolem 23.hodiny, vystoupí také spřátelené kapely – Děda Mládek Illegal Band, Hamleti (Dalibor Gondík, Aleš Háma, Jakub Wehrenberg), Slušní chlapci, ABBA WORLD REVIVAL a Zevláky feat. Rodney Nowak. Pro ty z návštěvníků, kteří chtějí otestovat své vlastní improvizační schopnosti, bude k dispozici „workshop ve stanu“, kde si budou moci zahrát s aktéry jednotlivé populární partičkovské hry. Samozřejmostí je autogramiáda, možnost nafotit se s herci nebo si zakoupit „něco veselého na památku“.

 

Předprodej vstupenek zajišťuje distribuční sít Ticketstream, která při koupi vstupenky nabízí i zpáteční jízdenku na vlak odkudkoliv z ČR za 275 korun. Více na ticketstream.cz

 

Veškeré další info o akci na www.partickanavzduchu.cz

 

Partička zve na Konopiště: