Alkohol.cz tour pokračuje v Kovářově!
2.12.2016
20.00

 

Tour Alkohol.cz dorazí do Kovářova, ve znamení Harleje. Jejich fanoušci se dne 10. 12. 2016 mohou těšit na vystoupení v Kulturním domě.

 

Předkapelou tohoto večera budou velmi nadaní rockeři Gate Crasher z Brna, kteří už několikrát dělali předskokany velkým českým i zahraničním kapelám jako je Iron Maiden, Crucified Barbara, Wohnout, Doga aj. V srpnu vydali již čtvrtou desku s názvem #nevynechas, takže program večera bude nabitý už od začátku.

 

Speciálním hostem tour je skupina, která nedávno prožila rozpad na dvě odlišné kapely a tou je Zakázaný ovoce. Však i po rozpadu bodují dál a neztrácejí fanoušky. Dokazuje to říjnová nová deska Díky vám! a singl z ní na kanále youtube s názvem Město andělů, který má přes 35 000 zhlédnutí.

 

Hlavním hrdinou bude již zmiňovaná kapela Harlej. V nedávné době o sobě dali vědět s novým videoklipem Hodný holky zlý kluky chtěj. Dlouholetá hvězda na kterou jezdí davy rockerů, s hity jako Svařák, Malá nevěrná holka, Proč pocit mám aj. vám rozproudí krev na koncertu 10. 12. 2016 v Kulturním domě v Kovářově od 19:30. Tak si to určitě nenechte ujít.

https://www.youtube.com/watch?v=cmump94MpJY